Ferie zimowe


Zapraszam serdecznie do spędzenia ferii zimowych na Jurze w domku MojaMałaToskania.
Domek usytuowany jest w pięknej części Jury Krakowsko Częstochowskiej nieopodal zamku w Smoleniu i Ogrodzieńcu w cichej i spokojnej części wsi Cisowa.

W domku na parterze usytuowany jest pokój dzienny z jadalnią i świetnie wyposażoną kuchnią. Rozsuwane drzwi łączą jadalnię z ogromnym drewnianym tarasem skąd rozciąga się przepiękny i niezakłócony widok na okoliczne pola i wzgórza. Na parterze znajduje się apartament 2-3 osobowy, a na piętrze apartament dla 2-4 osób oraz dla 4-5 osób(maksymalnie 12 osób). Z tarasu patrzymy na dwa wyciągi narciarskie położone nieopodal domu. Trasy narciarskie są świetnie utrzymywane, sztucznie naśnieżane, a wieczorem oświetlone.

W kompleksie można wypożyczyć i serwisować sprzęt narciarski oraz zjeść ciepły posiłek. Na stoku prowadzona jest również szkółka narciarska -www.cisowa.pl

W dalszej odległości od obiektu znajdują się dwa obiekty narciarskie w Smoleniu i Morsku. Do dyspozycji gości przygotowane są sanki oraz rakiety śnieżne (4 kpl wraz z kijkami) na których można odbywać wspaniałe wycieczki po okolicznych wzgórzach i polach.

Trasy biegowe na Jurze

Zapraszamy na bezpłatne nowo otwarte trasy biegowe przygotowane specjalnie dla miłośników narciarstwa biegowego! Powstały one nieopodal Ogrodzieńca w pobliżu zamku na Podzamczu. Teren Jury Krakowsko-Częstochowskiej jest idealnym miejscem dla narciarzy biegowych - wpływają na to zarówno ukształtowanie terenu, jak i piękne widoki i wspaniałe lasy. Znajdują się tu trzy trasy biegowe o różnych stopniach trudności i o różnych długościach. Pierwsza z nich liczy 2 km i prowadzi przez malowniczy las u stóp zamku. Druga trasa biegowa również biegnie tuż obok ruin i ma długość 5 km. Ostatnia trasa rozpoczyna się pod nowo wybudowanym ekskluzywnym hotelem Poziom 511, gdzie biegacze mogą skorzystać z bezpiecznego parkingu, i kończy się po 12 km w miejscowości Żelazko. Każda z wymienionych tras została przygotowana dla biegaczy uprawiających narciarstwo biegowe klasyczne, dwoma krótszymi trasami można też biegać techniką łyżwową. Trasy biegowe na Jurze są otwarte całą zimę i przy sprzyjających warunkach wciąż naśnieżane, a ślady regularnie poprawiane. Czekamy na Was!
biegi narciarskie biegi narciarskie


Cennik ferii zimowych

od 50 zł do 100 zł / doba za osobę
Dzieci w wieku do 3 bezpłatnie
Dzieci w wieku do 4 do 12 lat 50 % ceny

W cenie wliczone jest:
  • bielizna pościelowa
  • ręczniki
  • sprzątanie końcowe
  • wi-fi
  • sanki
  • rakiety śnieżne wraz z kijkami
  • Ekstra płatne ogrzewanie 15 zł za apartament na dobę

Zapraszam serdecznie do skorzystania