OpinieAutor: Mariusz
Treść: Jeszcze tam nie bylem, a jestem pod niesamowitym wrazeniem. No coz,, musze poczekac az sie ociepli'. Dziekuje bardzo za dostarczenie mi tak wspanialych wrazen. Zycze odpornosci I duzo dobrego zdrowia. Do zobaczenia

Autor: Katarzyna
Treść: Byliśmy tam raz i było magicznie! Nic dodać nic ująć... Chociaż był problem z terminem i pan twierdził, że się pomylił, na tamtą chwilę nie robiło nam to większej różnicy.Od razu chcieliśmy zarezerwować pobyt na przyszły rok na długi weekend czerwcowy i po rozmowie z właścicielem wszystko było ?klepnięte?.Po jakimś czasie otrzymujemy maila z informacją, że domek jest wynajęty w tym terminie komuś innemu i pan może zaproponować inny.Bardzo nieprofesjonalne podejście...miło całej magii tego miejsca niesmak pozostaje i raczej już tam nie zawitamy...a szkoda..

Autor: Wojtek
Treść: W domku nie byłem, ale znam okolicę. Schodziłem ją w poczuciu spokoju i radości. Może czas wynająć ten domek, aby zatrzymać czas.

Autor: Agata
Treść: Wyjątkowy brak profesjonalizmu, po zapytaniu czy jest możliwa rezerwacja otrzymaliśmy ofertę na pobyt w czerwcu 2017 r. od razu odpowiedzieliśmy, że akceptujemy i prosimy o dane do przelewu, po czym po upomnieniu się o dane do przelewu okazało się, że domek " w międzyczasie" został zarezerwowany.
Bardzo nieprofesjonalne i rozczarowujące.

Autor: J&R
Treść: Magicznie!!! To słowo jako pierwsze nasuwa się podczas pobytu w Małej Toskanii. Klimat, ludzie tworzący to miejsce i otoczenie są niezapomniane.
Dziękujemy za ten cudowny czas!
J&R

Autor: Grażyna
Treść: Magiczne miejsce na ziemi.Spokój, cisza zakłócana śpiewem ptaków,klimatyczne toskańskie siedlisko:). Z grupą przyjaciół świętowaliśmy 35 lat naszej wspólnej znajomości.Poranna kawa na tarasie z kojącym widokiem, wieczorne rozmowy do nocy z księżycem na bezchmurnym niebie.
Domki super, komfort pobytu - sam miód.
Wycieczka do Smolenia( żółty szlak) - zamiana zmęczenia głowy na zmęczenie nóg:) Odprężylismy się i nabraliśmy sił.
Dziękujemy!

Autor: Monika
Treść: Nic dodać nić ująć! Najcudowniejsze miejsce na ZIEMI !!!!

Autor: Gosia
Treść: Było uroczo pod każdym względem. Dom śliczny, nieskończona ilość płyt CD z niekończącą się ilością dźwięków, którą próbowaliśmy odkrywać krok po kroku, do tego gry, które urozmaicały nam wieczory. Było wyjątkowo pod każdym względem. I czekamy już na wiosnę by powrócić i skorzystać z pełnych uroków:)

Autor: Dominika
Treść: Magia miejsca, ciepło tych domów, atmosfera jogi, rozluźnienia, ale i ciężkiej pracy nad swoim ciałem , to wszystko i wiele więcej czyni to , że z przyjemnością znów tu wrócę wraz z ekipą jogiczną!
Dziękuję!!
Chata Jogi
Dominika

Autor: Joanna
Treść: Jak co roku jechaliśmy w nieznane.
I znowu wracamy oczarowani Polską.
Było cudownie!
Joanna,Piotr i Kuba
Szczecin
Dziękujemy za muzykę :L.White, S.Clarke

Autor: Kasia
Treść: Zabieramy miłe wspomnienia z tego urokliwego miejsca.
Lubimy odkrywać nowe miejsca, więc rzadko wracamy, ale to będzie jedno z nielicznych miejsc do którego z przyjemnością wrócimy!
O uroku tego miejsca decydują:
-piękne położenie
-dom o toskańskim klimaciew którym można się czuć jak we własnym
-sąsiedztwo pana Antoniego , jego opowieści, życzliwość i zaopatrywanie gości w wiejskie przysmaki
-brakowało nam, tylko ....kota , bo zawsze tęsknimy na wyjazdach do naszego :-)
Kasia i Iza z Warszawy
Filip z Wrocławia
Babcia i dziadek z Legnicy
Mieliśmy tu bardzo miły zjazd rodzinny!

Autor: Błażej
Treść: Drodzy gospodarze.
Bardzo dziękujemy za możliwość wypoczynku w ciszy i spokoju.
Urokliwy krajobraz , temperatura oraz woda w basenie skutecznie zatrzymywały nas u Państwa.
Nasze zaplanowane wycieczki odłożyliśmy na przyszły rok.
Duże podziękowania należą się Panu Antoniemu za serce dla nas mieszczuchów i cierpliwość dla naszych diabełków, który codziennie zaopatrywał nas w wiejskie wiktuały-mleko, śmietana, jajka-REWELACJA.
Do zobaczenia
Błażej z rodziną
ze Szczecina

Autor: Marzena
Treść: Dziękujemy za udany pobyt!
Miejsce naprawdę wyjątkowe-o klimacie niemal toskańskim.
Jednocześnie doceniliśmy uroki wsi typowo polskiej.
Z przyjemnością zrobiliśmy własnoręcznie masło i twaróg, jedliśmy maliny i porzeczki prosto z krzaka, parzyliśmy herbatę ze świeżej mięty.
Okolica czarująca a powietrze bardzo czyste.
Szczególne podziękowania dla pana Antoniego za całą okazaną pomoc!
Marzena, Robert i Marta z Warszawy

Autor: Joanna
Treść: Niezwykle urokliwe miejsce! Kunsztowna dbałość o każdy szczegół sprawił, że czuliśmy się tam nadzwyczaj wyjątkowo. "Moja Mała Toskania" po prostu nas zachwyciła!


Dodaj swoja opinię

Podaj swoje imię i wpisz treść opinii
Proszę przepisać kod z obrazka: